Диво купальської ночі - з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області

Матеріал поданий без змін

Диво купальської ночі

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

6 липня 2021 року провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Світлана Черватюк в центральному сквері Баришівки познайомила присутніх з експрес-інформацією «Як на Івана, як на Купала дівчина долю свою обирала». Вона розповіла про традиції купальського свята. Присутні познайомилися з книжковою виставкою-інсталяцією «Магічне свято Івана Купала».

Наталія Лавріненко,

зав. методично-бібліографічним відділом