Літня тераса «Бібліотеки під відкритим небом»

Матеріал поданий без змін

«Бібліотека під відкритим небом».

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

До Міжнародного дня захисту дітей запрацювала літня тераса «Бібліотеки під відкритим небом». Увагу  мешканців нашої територіальної громади  привернули  дуже  яскраві, книги, альбоми, що знаходяться в фондах КЗ «Публічна бібліотека».

Різнопланові заходи зацікавили як молодь, так і дітей з батьками! Відвідувачі отримали задоволення від змістовного дозвілля, цікаву інформацію та подарунки. Найбільше задоволення від свята отримали наші найменші відвідувачі. Кожен пішов  зі свята  з власноруч виготовленим малюнком та подарунком за правильну відповідь в казковій вікторині.

КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради дякує всім учасникам свята за творчий та активний підхід в проведенні акції «Бібліотека під відкритим небом»!