У Публічній бібліотеці села Єрківці оформлено виставку-екскурсію «Відкрий для себе Європу», присвячену Дню Європи в Україні.

Матеріал поданий без змін

«Відкрий для себе Європу» - виставка-екскурсія в Публічній бібліотеці села Єрківці

(З досвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ)

День Європи – свято держав-членів Європейського Союзу. Після виходу у 2020 році Великої Британії, ЄС нараховує 27 країн-учасників.

Україна єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Цей день також святкують у країнах-кандидатах – Македонії і Туреччині. Співробітництво з Європейським Союзом залишається пріоритетним напрямком зовнішньої політики України.

В Публічній бібліотеці села Єрківці оформлено виставку-екскурсію «Відкрий для себе Європу», присвячену Дню Європи в Україні. На користувачів сільської книгозбірні чекають цікаві, багатожанрові видання про історію, традиції, обряди країн Європи.

Ольга Шульга

директор Публічної