У Публічній бібліотеці села Єрківці Дівичківської ТГ Київської оласті діє викладка літератури «Митець великого таланту»

Матеріал поданий без змін

«Митець великого таланту» - викладка літератури в Публічній бібліотеці села Єрківці

(З досвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ Київської області)

До 150-річчя з дня народження Василя Стефаника, яке відзначається на державному рівні,  в Публічній бібліотеці села Єрківці Дівичківської ТГ Київської оласті діє викладка літератури «Митець великого таланту».

Василь Стефаник – письменник-новеліст, великий майстер стислової соціально-психологічної новели, патріот України.

Уся його творчість пронизана мужнім словом на захист і во славу свого народу. Пише автор про життя західноукраїнських селян кінця ХІХ початку ХХ століття . Уся увага зосереджується на відтворенні душевних переживань героїв. Страждання народу знаходили у письменника глибоке співчуття.

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки села