У Студениківській сільській бібліотеці створено тематичну виставку літератури «Нетлінна спадщина мого народу»

Матеріал поданий без змін

Великдень

(з досвіду роботи бібліотеки Студениківської ТГ)

До Великодніх свят у Студениківській сільській бібліотеці створено тематичну виставку літератури «Нетлінна спадщина мого народу».

Тут представлені книги, переглядаючи які ви можете дізнатися багато цікавих фактів про історію виникнення Великодня, традиції його святкування. Також можете отримати корисні поради про про те, як прикрашають оселю до свята, смачні традиційні рецепти великодніх страв. Також ви дізнаєтесь, як прикрашають великодній кошик, та чим його наповнюють. Також для вас підготована святкова виставка-інсталяція «Світле свято Великоднє». Тут представлені дитячі малюнки, а також тематичні саморобки до свята від читачів бібліотеки.