Куточок дитячої літератури «Книжковий дивосвіт дитинства» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Київської області

Матеріал поданий без змін

Куточок дитячої літератури

«Книжковий дивосвіт дитинства»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Київської області)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Книжковий світ — то особливий світ.

І безкінечний — наче море з небом.

Почати можеш будь-коли політ.

Для цього просто лиш читати треба!

Готуючись до Всеукраїнського тижня дитячого читання, працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради відкрили куточок дитячої літератури «Книжковий дивосвіт дитинства» у якому представлено велике розмаїття книжок для всіх: і для дошкільнят, і для дітей молодшого та середнього шкільного віку; навіть найменші, які не вміють читати, не нудьгуватимуть. Для них - яскраві незвичні книжки, що є справжніми іграшками. Батьки можуть читати їм вголос, вони разом розглядатимуть картинки. Деякі книги містять цікаві ігри, за якими можна весело провести час. Тож, якщо бажаєте поринути у вир пригод разом з героями казок, оповідань та повістей – тоді завітайте до нас після закінчення карантину.