Виставка-пам'ять "Чужа війна-український рахунок" у бібліотеці села Студеники.

Матеріал поданий без змін

#День_в_календарі.

Афганістан...

(з досвіду роботи бібліотеки Студениківської ОТГ)

Для людей мого покоління це слово і зараз викликає гіркоту і біль. Однокласники, друзі, знайомі. Скільки їх пройшло через горнило цієї неоголошеної чужої війни, війни без перемоги. 10 років ця війна приносила в родини біль і сльози, несла смерть, калічила долі, забирала здоров'я. Кожен рік 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми віддаємо шану солдатам і офіцерам, які виконували свій військовий обов’язок в «гарячих точках», на території Афганістану, Алжиру, Анголи, Бангладеш, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту. Тисячі українців пройшли через горнило локальних воєнних конфліктів, що спалахували у різних куточках земної кулі. День 15 лютого - приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. 32 рік тому, 15 лютого 1989 року остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Та не забудуть цю війну ті, хто був там. Не забудуть матері і близькі, які чекали своїх рідних. Не можна забувати сторінки історії, які б жорстокі і неприємні вони не були. Воїни - афганці, наші односельчани:

Щербак Павло Степанович,

Усик Григорій Петрович,

Дереча Микола Васильович,

Манойленко Василь Іванович,

Бойко Микола Миколайович,

Болілий Юрій.

Виставка- пам'ять "Чужа війна-український рахунок'' у бібліотеці села Студеники.