«Дивосвіт зимових свят» - з досвіду роботи бібліотеки с. Дівички Дівичківської ОТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

«Дивосвіт зимових свят»

(З досвіду роботи бібліотеки с. Дівички Дівичківської ОТГ Київської області)

19 грудня віруючі традиційно вшановують пам'ять Миколи Чудотворця.

Микола Чудотворець народився до нашої ери у Візантії. Батьки виховували його в церковній вірі. За переказами звершив багато чудес.

Він врятував від смерті трьох воєначальників, яких обмовили, воскресив загиблого в шторм моряка, а також врятував рідне місто від страшного голоду.  Його шанують як захисника моряків, мандрівників, сиріт і водіїв, святий Миколай допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей , студентів, моряків, торговців.

За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться у святого бути милосердними. В пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

У бібліотеці села Дівички організовано перегляд  літератури «Дивосвіт зимових свят» з використанням творчих робіт наших юних читачів.

Сергієнко Н. О.,

завідуюча бібліотеки села Дівички