Патріотичне читання «Героям слава!

Патріотичне читання «Героям слава!»
(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

До Дня гідності та свободи провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Ю.А.Гранько продовжила рубрику «Бібліотекар читає дітям». Вона прочитала оповідання Анатолія Скінтея «Страх» з книги «Героям слава».

Книга «Героям слава!» - збірник оповідань, написаних учасниками Майдану та АТО. Воїни, що повернулись додому розповідають про гібридну війну, побратимів, про нелегкі фронтові будні.

Анатолій Скінтей (позивний “Іскра”) - добровольцем пішов на війну, пройшов Нікішино та 96 днів щоденних обстрілів під час оборони шахти “Бутівка”. В оповіданні «Страх» описує про свої почуття на війні.

З книгами, присвяченими подіям на Майдані, героям Майдану та АТО дітям можна познайомитися на книжково-ілюстративній виставці «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України», яку 20 листопада 2020 року презентувала завідувач Баришівської бібліотеки для дітей О.І.Биба.

Зав. методично-бібліографічним
відділом Баришівської ЦБС