30 вересня в читальній залі Таращанської районної бібліотеки відбулися урочистості, присвячені Всеукраїнському Дню бібліотек.

Матеріал поданий без змін

Урочистості, присвячені

Всеукраїнському  Дню   бібліотек

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС)

30 вересня в читальній залі Таращанської  районної  бібліотеки  відбулися  урочистості, присвячені   Всеукраїнському  Дню   бібліотек. Це  свято численної  категорії  працівників культури  -  бібліотекарів, за   словами   художника і філософа Миколи   Реріха  «перших  вісників   Краси   і Знань», тих,  хто зберігає  і передає  нащадкам   найдорожче, що   накопичило   людство - інтелектуальний   доробок, хто професійно виконує   свої  обов’язки  і відкриває  читачам  красу  і  силу слова, несе  їм  «розумне, добре, вічне - книгу». Сьогодні   бібліотека - це не просто  книгозбірня. Це   простір  з  особливою  енергетикою, настроєм, затишком. І  створюють  його  бібліотечні   працівники. З  роками  вони  змінюються, але   на  зміну приходять інші  захоплені  своєю  професією  люди, які  зберігають   і   продовжують  бібліотечні  традиції. Святкові вітання для  працівників бібліотек  лунали  від  завідувачки  сектору, молоді та спорту  Таращанської райдержадміністрації  Ірини  Удовенко.  Директор   бібліотечної  системи   району  Оксана  Ратушна підсумувала  роботу закладів  в умовах  карантину та подякувала  колективу  за  роботу   книгозбірень  в  віртуальному просторі. Цього  дня   на  адресу  бібліотечних   фахівців  звучали  вітання і від голови   профспілкового комітету працівників   культури району   Оксани  Сидоренко та голови   профкому   бібліотечних  працівників  Валентини  Завальної. Під  час    урочистостей    подяками  за  креативність та  інновації, промоцію   читання та популяризацію української книги  були  нагороджені  працівники  бібліотеки  Тетяна  Бабич, Тетяна  Кустовська, художниця  ЦРБ  Аліна   Покатиловська, колективи   центральної районної   бібліотеки   та  бібліотеки  для  дітей.  Привітали  з  ювілейним  днем  народження  і  бібліотечного  працівника  Станишівського    сільського    філіалу  Валентину   Розпутню.  Лунали   цього  дня і вітання  від наших  читачів, краєзнавців, друзів   бібліотеки. Другою  частиною   святкового   заходу  став  літературно-розважальний   квест «З книгою розвиваємося, вчимося та розважаємося»,  організований  працівниками  дитячої книгозбірні, який додав його учасникам святкового настрою.  Створена напередодні ретрофотозона «Будь в тренді – читай!» користувалася особливою популярністю у відвідувачів бібліотеки.

Директор ЦБС   О.Ратушна