В Кагарлицькій міській бібліотеці для дорослих відбулися підсумки заходу «Кращий читач під час шкільних канікул»

Матеріал поданий без змін

За читання влітку – нагороди

(з досвіду роботи Кагарлицької міської бібліотеки для дорослих)

І ось прийшов новий навчальний рік. Щоправда, тепер він не такий традиційний: заважає - коронавірус. Але здобувати знання – в усі часи престижно. Великою мірою

сприяли поповненню знань і літні канікули. Безсумнівно – школярі читали нові твори, знайомились з новими авторами. Більшість юних відвідувачів брали участь у традиційному заході «Кращий читач під час шкільних  канікул».

Сьогодні в Кагарлицькій міській бібліотеці для дорослих відбулися підсумки цього заходу. Його переможцями стали: Ільченко Вікторія, Коваленко Анна (ЗОШ №3), Легка Єлизавета (ЗОШ №2), Віценко Вікторія (ЗОШ №1). Переможці отримали призи, придбані за кошти міської ради.

А на черзі нові заходи, про які ми будемо повідомляти у ЗМІ та особисто.

Неля Малєєва