Сторітелінг «Мудрість книг об’єднує родину» - з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області.

Матеріал поданий без змін

Сторітелінг «Мудрість книг об’єднує родину»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

Бібліотеки Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради продовжують працювати в режимі онлайн.

До українського Дня родини на сторінці у мережі «Фейсбук» під хештегом (#Читаючародина) представлено  розповіді бібліотечних працівників Баришівської центральної бібліотеки для дорослих, Баришівської бібліотеки для дітей, бібліотек-філіалів сіл Бзів, Борщів, Волошинівка, Корніївка, Лук’янівка, Поділля, Сезенків, Селичівка про родини своїх кращих читачів, які не уявляють свого життя без книги, читання та бібліотеки.

Н. І. Лавріненко,

зав. методично-бібліографічним відділом