«Родина, як зірка єдина» - з досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області.

Матеріал поданий без змін

«Родина, як зірка єдина»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

8 липня в Україні святкують День родини. Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними емоціями. З цієї нагоди бібліотекар Слободянської бібліотеки-філії Світлана Шпаковська підготувала розповідь про велику і дружну родину найстаршого читача бібліотеки Кислян Ольги Олексіївни.

Коли вона тільки народилася - це були повоєнні часи. То був жахливий голод. В її родині не було жодної крихти хліба і тому приходилося голодувати. А на той час їй  було всього лише два рочки. Вона не розуміла, в чому справа і тому завжди просила голодними губами хоча б якоїсь їжі. Та її не було...У чотирнадцять років, така мала, але така сильна та мужня  пішла працювати. У 18 років вийшла заміж. Народила трьох дочок: Валентину, Аллу, та Тетяну. Молодою овдовіла. Важко і сумлінно працювала у Сквирському психоневрологічному інтернаті, щоб поставити на ноги трьох малих дітей. Своїй роботі віддала сорок років життя, за що неодноразово була відзначена подяками.

Доньки виросли. І зараз Ольга Олексіївна  має дев’ятеро онуків і троє правнуків, які завжди тішать бабусю.