Матеріал поданий без змін

Презентація розваг «Дитинство – це гомін веселий усюди»

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Сквирська центральна дитяча бібліотека пропонує до перегляду презентацію розваг «Дитинство – це гомін веселий усюди». До свята  в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Живе на всій планеті народ  веселий - діти». За допомогою книги кожен зможе дізнатися про необхідність захисту прав дитини, навчитися правилам власної безпеки, уміння розвиватися та відстоювати свої права.

Ознайомитися з виставкою ви можете по закінченню карантину.

Приємного перегляду.