В день Європи Баришівська бібліотека для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради започатковує рубрику «Бібліотекар читає дітям».

Матеріал поданий без змін

Бібліотекар читає дітям

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

В день Європи Баришівська бібліотека для дітей  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради   започатковує рубрику «Бібліотекар читає дітям». Бібліотечні працівники дуже скучили за час карантину за своїми маленькими відвідувачами і сподіваються, що після його закінчення  діти відвідають бібліотеку і познайомляться з паперовим варіантом книги.

Казку відомого данського письменника Г.Х.Андерсена «Принцеса на горошині» прочитала  провідний  бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Юлія Гранько.

Лавріненко Н.І.,

зав. методично-бібліографічним відділом