Казкова країна В. Нестайка

Матеріал поданий без змін

Казкова країна В. Нестайка - подорож у творчість

(З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

«Я ВІРЮ В ДОБРО... ВІРЮ В ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ...» - так писав один з найулюбленіших дитячих письменників В. Нестайко.

На його книгах виросло не одне покоління, а його твори увійшли до золотого фонду дитячої літератури. Трішки з запізненням (карантин завадив) ми говорили про цього сонячного класика з учнями 3-В класу ЗОШ №2. Свою біографію письменник написав теж цікаво і з гумором. І діти довго обговорювали його марні намагання і зусилля підрости!

З неабияким зацікавленням діти слухали запитання вікторини. Активні відповіді засвідчили, що творчість Нестайка їм добре знайома і цікава.

Насамкінець діти переглянули уривки з фільму «Тореодори з Васюківки».

Народжені в місті, вони познайомились з життям сільських ровесників, їх побутом, пригодами, звичаями.

Дійсно, В. Нестайко - унікальне явище в дитячій літературі.