«Благословенне слово, що гартує…»

Матеріал поданий без змін

«Благословенне слово, що гартує…»

(З досвіду роботи Бородянської РЦБС Київської області)

150-річний ювілей Лесі Українки включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2020-2021 роки. Лесю Українку знає весь світ. Багато її творів визнано шедеврами світової літератури.

25 лютого в Україні відзначатимуть 149-у річницю від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки Лесі Українки. Відтак до цієї дати в Новобудській бібліотеці відбулась літературна година «Благословенне слово, що гартує…». Усе написане Лесею Українкою є зразком служіння українському народові, і заклику до гартування душі. Відвідувачі прослухали розповідь Галини Недогибченко, завідуючої бібліотеки про життєвий шлях письменниці та долучились до голосного читання її поетичних творів. Юні відвідувачі заходу залюбки читали «Лісову пісню», в якій утверджується вічність і непереможність буття і вселяється віра в перемогу добра над злом. Матеріали книжкової виставки знайомили читачів зі сторінками біографії і творчості поетеси.

Галина Недогибченко,

завідуюча бібліотеки-філії с. Нова Буда