«АТО: незламна воля до перемоги»

Літературна акція «Читання з воїном»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

Вже стало доброю традицією в лютому місяці організовувати  літературну акцію «Читання з воїном». 19 лютого такий захід було проведено в Сквирській центральній дитячій бібліотеці, на який запрошено: воїна АТО Сергія Акімова, місцеву поетесу, заступника волонтерської організації «Оберіг» Людмилу Гриценко та читачів бібліотеки - учнів 7-Б класу Сквирського академічного ліцею №1 разом з вчителем Ліаною Мишаковою.

Сергій Акімов розповів про свій бойовий шлях, про будні військових на передовій, про допомогу волонтерів, малюнки, обереги та листи від діток з усієї України. Поетеса Людмила Гриценко зачитала власні вірші – посвяти військовослужбовцям.

Ведуча заходу - бібліотекар Олена Медвецька ознайомила присутніх з  тематичною виставкою  «АТО: незламна воля до перемоги», на якій була презентована література, присвячена сучасним Героям – бійцям української армії. Особливе місце зайняла краєзнавча книга «Герої тримають небо».

Зустріч була присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної сотні.