КНИЖКОВА ВИСТАВКА В ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ СЕЛА ЄРКОВЦІ

«І ОБНЯЛИСЯ БЕРЕГИ ОДНОГО ВІЧНОГО НАРОДУ» - КНИЖКОВА ВИСТАВКА В ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ СЕЛА ЄРКОВЦІ

(З досвіду роботи Єрковецької публічної бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області)

В історії становлення незалежності України особливе місце займає   22 січня 1919 р., коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх Українських земель в єдину Українську державу.

22 січня ввійшло до національного  календаря як велике державне свято – День соборності України.

З нагоди цієї важливої історичної дати в Єрковецькій публічній бібліотеці Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району Київської області організовано книжкову виставку «І обнялися береги одного вічного народу».

Книжкова виставка привертає увагу користувачів бібліотеки та пропонує замислитися над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці.

Ольга Шульга,

директор публічної бібліотеки села Єрковці