21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

(з досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання та мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які сколихнули країну хвилею нечуваного патріотизму і показали важливість національної ідеї.

Бібліотеки Сквирської  РЦБС не залишилися осторонь цієї важливої події. В закладах було проведено цикл заходів: години мужності «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» (15.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (21.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія), інформаційну годину «Майдан. Пробудження гідності нації» (17.11. Лавриківська сільська бібліотека - філія), патріотичні години «Україна - територія Гідності і Свободи» (21.11. Шамраївська сільська бібліотека - філія), «Очима болю і вустами гніву» (21.11. Тарасівська та Новопустоварівська сільські бібліотеки - філії), патріотично - інформаційну годину «За честь, за долю, за українську волю» (21.11. Сквирська центральна районна бібліотека), літературно-поетичну годину «Майдан – Революція духу» (21.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), годину пам’яті «Заради честі України вшановуємо синів країни!» (21.11. Рогізнянська сільська бібліотека - філія)