В Іванківській районній бібліотеці для дітей оформлено Куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці» #EUINUABOOKSHELF

Куточок Європейського Союзу

(з досвіду роботи Іванківської РЦБС Київської області)

В Іванківській районній бібліотеці для дітей оформлено Куточок Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці»  #EUINUABOOKSHELF, в рамках проекту «Підтримка ЄС – бібліотек для дітей та юнацтва в Україні». Матеріали отримали від Представництва Європейського Союзу в Україні..

25 жовтня 2019р року в читальному залі бібліотеки відбулась презентація Куточку «ЄС на книжковій полиці». Протягом дня, бібліотекарі Ніколаєнко Т. І., Чернігівська Л. В., Ємець Н. В. звертали увагу читачів-дітей на літературу, що представлена на виставці. Вели бесіди про країни Європейського Союзу,  співпрацю України та ЄС.

Запрошуємо юних читачів отримати нові знання про країни Європи, Європейський Союз, європейські цінності.

Валентина Коваленко,

заступник директора по роботі з дітьми

Іванківської РЦБС Київської області