Мир єднає людей і народи

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

Таку назву мала патріотична година, яку для читачів-учнів 4 класу ЗОШ I-IIст. №3 провели бібліотекарі Таращанської бібліотеки для дітей 18 вересня. Присвячена вона Дню миру, що відзначається 21 вересня в Україні та в усьому світі. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Найбільше у світі щастя – це мир. Кожен з нас є невеликою частинкою земної кулі, а якщо кожна частинка буде доброю і миролюбною, то на землі завжди буде мир. Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю.

Саме на це звернули увагу спілкуючись з читачами та порадили їм прочитати книги Тетяни Пакалюк «Життя – безцінне!», «Кіборги з людським обличчям», «Янгол з небесної сотні» та інші. Ці книги про героїв, що захищають мирне життя кожного з нас.

А потім діти разом з бібліотекарями, власноруч виготовили символ миру – паперових голубів та прикрасили ними осіннє дерево.

Світлана Фещенко

бібліотекар Таращанської бібліотеки для дітей