Семінар за темою «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках району»

Матеріал поданий без змін

«Впровадження УДК в бібліотеках Сквирщини»

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи

Київської області)

24 липня 2019 року в Сквирській ЦБС було проведено районний семінар за темою «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках району» на базі Шамраївської сільської бібліотеки - філії.

З вітальним словом до бібліотекарів звернулася сільський голова Левіцька В.П. Директор ЦБС Димань С.Г. досконало охарактеризувала моніторинг процесу впровадження УДК в районі. Актуальні питання та практичне застосування УДК в бібліотеках озвучили провідні спеціалісти бібліотечної галузі: Панченко Ж.С., Павлик В.В. та Кругляк О.В. Працівники установ ознайомилися з досвідом роботи Шамраївської бібліотеки - філії (завідувач Савченко Г.П.), яка є інформаційним та дозвіллєвим центром для жителів своєї громади. Звичайно, в цей день особливий акцент було направлено на впровадження УДК, тож колеги змогли поспілкуватися, почути слушні методичні поради, обмінятися думками по цьому важливому питанню.