Провідний бібліотекар Василь Скрид зустрівся з любителями поетичного слова.

Матеріал поданий без змін

Поетична майстерня в літньому таборі, с. Чубенці, Сквирського району

Цікаво і змістовно проводять своє дозвілля діти в Чубинецькому літньому оздоровчому таборі «Росич». Тут проходять різноманітні масові заходи. Серед яких слід відмітити також і поетичну майстерню, яку запропонувала таборовикам Чубинецька сільська бібліотека, Сквирського району. І ось 3 липня місцевий письменник, провідний бібліотекар  Василь Скрид зустрівся з любителями поетичного слова. Він розповів присутнім про свій творчий шлях і прочитав власну поезію. До письменника було безліч запитань. Особливо дітей цікавило, що надихає Василя Івановича на творчість. Гість також провів з відпочиваючими майстер-клас по поетичному слову. З його допомогою діти спробували своє поетичне перо. Всім присутнім Василь Скрид подарував авторські книги з дарчим написом.