Цикл інформаційних заходів

Матеріал поданий без змін

«Конституція - оберіг нашої державності»

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

23 роки тому здійснилася давня мрія українського народу - була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави. Саме з цієї нагоди у бібліотеках Сквирщини було проведено цикл інформаційних заходів:  книжкова виставка «Оберіг нашої держави» (26.06. Сквирська центральна районна бібліотека), правознавча година «Зростаймо громадянами»(23.06. Великоєрчиківська бібліотека - філія), правова година «Конституція - фундамент правової держави»(27.06. Великополовецька бібліотека - філія), правова п’ятихвилинка «У всіх людей один закон»(26.06. Рудянська бібліотека - філія), правова мандрівка «Конституція - гарант незалежності» (27.06. Шамраївська бібліотека - філія), година права «Конституція – правова основа України» (26.06. Слободянська бібліотека - філія), година спілкування «Європейські правові цінності в Конституції України» (27.06. Лавриківська бібліотека - філія), правова абетка «Конституція України в моєму житті» (27.06. Таборівська бібліотека - філія), правова мандрівка «Конституція - оберіг нашої державності» (28.06. Домантівська бібліотека - філія).