Інформаційний куточок «#eubookshelf – ЄС на книжковій полиці».

Відкрий для себе Європу.

(З досвіду роботи Ставищенської районної бібліотеки для дітей Київської області)

Завдяки проекту  «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» та підтримці Представництва Європейського Союзу в Україні Ставищенська районна бібліотека для дітей отримала матеріали, на основі яких у бібліотеці облаштовано інформаційний куточок «#eubookshelf – ЄС на книжковій полиці»

Представлена література містить інформацію про Європейський Союз, його відносини з Україною. Матеріали та книги допоможуть юним читачам бібліотеки дізнатися більше про ЄС, коли та з якою метою було створено Європейський Союз, скільки країн туди входить, які повноваження має Єврокомісія, як поїхати навчатися до країн Євросоюзу, що дає нам асоціація України з ЄС.

Ця яскрава інсталяція стане джерелом цікавої та корисної інформації про Євросоюз. Методичні посібники для бібліотекарів, інформаційні видання та книги-ігри стануть у нагоді в роботі з дитячою аудиторією.

Міщенко В.В.

бібліотекар Ставищенської районної

бібліотеки для дітей Київської області.