Здоров’я - безцінний скарб для кожної людини

Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається

(З досвіду роботи Таращанської РЦБС Київської області)

Здоров’я - безцінний скарб для кожної людини. Це багатство потрібне всім нам, щоб радіти, сміятися. Насолоджуватися життям. І саме про нього та головні складові, які допомагають бути здоровими йшла мова 5 червня на пізнавально-оздоровчому «асорті» і для вихованців 2-х класів гімназії «Ерудит», яке для них підготували бібліотечні працівники Таращанської бібліотеки для дітей. Змістовна бесіда Фещенко Світлани Миколаївни ще раз нагадала кожному, що берегти здоров’я – це означає вести здоровий та активний спосіб життя, робити зарядку, їсти свіжі овочі і фрукти та багато всього корисного. Всім було цікаво та весело відгадувати загадки про вітаміни та дізнатись, які з них присутні в нашій їжі; згадали казочки, де присутні корисні овочі та фрукти. Книжечки з інсталяції «Читаміни для дитини» багато читайликів взяли прочитати під час канікул. З великим задоволенням подивились мультфільм «Як Маша та Ведмідь варили варення», пограли в рухливі ігри «Гусеничка», «Перекоти м’яч за допомогою віника», «Перенеси горішок у ложці» та інші на площі біля Будинку культури.

Світлана Оляніцька

завідуюча Таращанською районною

бібліотекою для дітей Київської області.