9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ  ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 74 роки від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, але пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях. Саме з метою вшанування світлої пам’яті Героїв Другої світової війни, увічнення подвигів воїнів, які поклали своє життя за Перемогу і тих, хто не дожив до сьогодення, в бібліотеках Сквирщини було проведено цикл заходів: Мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» (Домантівська бібліотека-філія), «Пам’ятаємо поки живем» (Лавриківська бібліотека-філія),  «Маки пам’яті» (Пустоварівська бібліотека-філія), «Імена, які стали легендою» (Тарасівська та Новопустоварівська бібліотеки-філії), «Хай вічно горить вогонь пам’яті» (Рибчинецька бібліотека-філія), «Нащадки пам’ять бережуть» (Малолисовецька бібліотека-філія), «Пам’ятаєш, земле, сорок п’ятий» (Рудянська бібліотека-філія), «Та травень знов і знов нагадує як із життя ішли його сини» (Кривошиїнська бібліотека-філія), «Тих днів не змовкне слава» (Шаліївська бібліотека-філія), година пам’яті «Пам’яті загиблих будемо гідні» (Селезенівська бібліотека-філія), «Скільки гроз і боїв пронеслось» (Буківська бібліотека-філія), «Роки війни – століття пам’яті» (Слободянська бібліотека-філія), літературно-музичні години «Наш біль, наш гнів, наш подвиг» (Таборівська бібліотека-філія), «І живуть у пам'яті народу, його вірні дочки і сини»  (Чубинецька бібліотека-філія), година скорботи «Війна... Скільки наробила ти бід...» (Горобіївська бібліотека-філія), година-реквієм «Болючий щем про тих солдат, які навічно стали журавлями» (Великополовецька бібліотека-філія), тематичний вечір «Героям Другої світової присвячується...» (Цапіївська бібліотека-філія), вахта пам’яті «Полум’я подвигу вашого горить в наших серцях» (Мовчанівська бібліотека-філія).