Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Маленькі таланти в бібліотеці

 

Маленькі таланти в бібліотеці

(З досвіду роботи ЦБС м. Біла Церква Київської області)

Мені здається, що дітей, які не люблять малювати, не буває. Діти люблять малювати, а потім дарувати свої малюнки рідним, друзям, прикрашати кімнату.

Я хочу розповісти про двох чудових діток, читачів бібліотеки, гуртківців «Чарівного пензлика» – Вероніку Загородню та Макара Іванова. Це друзі, про яких можна сказати «не розлий вода»: відвідували один дитячий садочок, у школі сидять за однією партою, на занятті гуртка допомагають один одному. Любов до книги та образотворчого мистецтва прищепили дітлахам матері, користувачі бібліотеки, Катерина Іванова і Юлія Загородня.

Діти відвідують гурток другий рік. За цей час зібралось чимало малюнків. Бібліотекарі вирішили провести бенефіс маленьких художників «Малюй, фарбуй, твори, уяву і фантазію свою прояви»: оформили виставку творчих доробків, підготували альбом фотографій масових заходів за участю Вероніки і Макара. Кожна робота відображає стан душі, думку та бажання дітвори. Адже, вони малювали так, як розуміють світ, як відчувають себе в цьому світі. Фантазія і уява – ось основа кожного малюнку.

Дітлахи вже мають перші досягнення: Вероніка стала переможницею міського конкурсу новорічно-різдвяних листівок «Нова радість стала», а Макар переміг у міському конкурсі «О – Писанко! Ти – символ України!», обоє є переможцями шкільного конкурсу «Діти проти насилля». Вероніка перемогла у міському конкурсі «Зимовий спорт у м.Біла Церква».

Підтримати «пензлят» прийшли батьки, сестричка Макара Марійка і братик Вероніки Сашко, керівник гуртка Людмила Красніцька-Луцик та друзі-гуртківці, які привітали винуватців заходу та побажали подальших успіхів на творчій ниві.

Справжнє свято для учасників заходу підготували батьки маленьких художників. Вони організували для дітвори «солодкий стіл». Після ігор та розваг дитячий гамір ще довго було чути в читальній залі. 

А бібліотекарі продовжують відкривати таланти в стінах книгозбірні.

 

Надія Гаврилова

завідувачка бібліотекою-філіалом 

№6 КЗ БМР Білоцерківська міська

ЦБС ім. П.Красножона,  Київська обл.