«Стежкою, що із небес веде, Миколай до нас іде»

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

19 грудня – день Святого Миколая -  найбажаніший день у році для дітей. У Ставищенській  районній бібліотеці для дітей проведено свято «Стежкою, що із небес веде, Миколай до нас іде» з читачами-учнями 1-х кл. НВК №2 (класоводи: І. В. Коляда, Т. В. Кійченко).  Святий Миколай за свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе в серцях людей. По особливому  любов відчувається  19 грудня, коли Святий Миколай  обдаровує дітей дарунками. Для всіх він -  символ щирої любові до ближнього. Дітки  читали вірші, в яких славили Святого Миколая. А юні читачі-артисти лялькового театру «Казкова скарбничка» доповнили свято інсценізованими казками. Всіх учасників свята  порадував чудовими дарунками наш постійний спонсор, депутат Київської обласної  ради, Леонід Джужик,  для якого чужих дітей не буває.

Л. М. Васильєва,

завідуюча Ставищенською районною