«Перші кроки до бібліотеки»

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС  Київської області)

Екскурсію по бібліотеці «Перші кроки до бібліотеки» проведено для вихованців старшої групи ДНЗ ''Івасик'' (вихователь - Стахнєвич Валентина Миколаївна) в бібліотеці-філії с. Іванівка Ставищенської РЦБС Київської області. В майбутньому вони стануть читачами  бібліотеки. Бібліотекар ознайомила з літературою для дітей, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Малюки познайомилися з правилами поведінки у бібліотеці, з правилами користування книгами. Маленькі відвідувачі жваво переглядали  цікаві дитячі книжечки та журнали. На закінчення екскурсії  бібліотекар провела презентацію виставки робіт по модульному орігамі  читача-учня 6 кл. Демченка Єгора та малюнків юних  читачів бібліотеки.

Л. Шалівська,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Іванівка