До 100-річчя від дня народження А.С. Малишка

У листопаді українська громадськість відзначає 100-річчя від дня народження видатного українського поета-лірика, поета-пісняра, публіциста, перекладача, лауреата Державної премії СРСР (1947, 1951, 1969 рр.), Державної премії УРСР ім. Т.Г. Шевченка (1964 р.), уродженця м. Обухова Київської області А.С. Малишка.

Гідно вшановують пам’ять славетного земляка у бібліотеках Київщини. Так, з нагоди відзначення знаменної дати письменника та популяризації серед читачів його літературної спадщини працівники Київської обласної бібліотеки для дітей підготували цикл методичних матеріалів "Буду те говорить, що у серці записано мною" (автор - Л.О.Юракова), до яких ввійшли: творчий портрет-презентація "Дума і мова солов'їна" із серії "Ювілеї творчої особистості", усний журнал "Слова Тарасові могучі, обережу в своїм житті" із серії "Шевченкіана Київщини", літературний вечір "Мамо! Хай буде молитвою Ваше ім'я" із серії "В практику роботи бібліотек", поетично-музична композиція "Солов’їне серце України" із серії "Видатні люди Київщини". Дані методичні матеріали будуть слугувати бібліотечним спеціалістам не тільки як допомога в популяризації творчості А.С. Малишка, а і як поради в справі організації роботи з питань популяризації української літератури та культури загалом.

В читальних залах та у відділах обслуговування бібліотеки розгорнуті книжково-ілюстративні виставки та оформлені тематичні полички.

Бібліотекарі Київщини взяли участь у роботі наукової літературно-краєзнавчої конференції "Андрій Малишко: слово і пісня", в рамках якої відбулася презентація збірки: Андрій Малишко. Моя стежина=Andrii Malychko.Mon chemin: Поезії, покладені на музику / [упоряд., передм., пер. з укр. французькою Д. Чистяка]. - К. : Пульсари, 2012.

Видання бібліотеки присвячені творчості А.С. Малишка:

Дума і мова солов'їна - мій біль, і сни, й життя моє : творч. портр. - презентація до 100-річчя від дня народж. А. С. Малишка

Слова Тарасові могучі обережу в своїм житті : усний журнал "Малишкова шевченкіана"

"Мамо! Хай буде молитвою Ваше ім'я" : літ. вечір до 100-річчя А.С. Малишка

Солов’їне серце України : літ-муз. композ. з циклу "Буду те говорить, що у серці записано мною" : до 100-річчя від дня народж. A.С.Малишка