Обласний онлайн-конкурс аматорської фотографії «Найкраще Місце для Читання»

Щасливий передноворічний час – період, коли навіть звичайні місця набувають особливого чарівного вигляду, а кожен момент заповнений магією. У кожному куточку ховається неймовірна історія, але чи не краще прожити цю казку з книгою в руках?

На хвилі цього магічного часу, Київська обласна бібліотека для дітей запрошує вас взяти участь у нашому онлайн-конкурсі «Найкраще місце для читання». Розкажіть нам, де ви відчуваєте особливий настрій читання, і надішліть свої найкращі фотографії!

• Як взяти участь:

Зробіть вражаючу фотографію того місця, де ви зазвичай поглиблюєтеся у світ книг та заповніть анкету.

• Нагороди:

Найкращі роботи отримають не лише визнання, але й чудові подарунки. Ваша фотографія може стати частиною нашого великого святкового альбому, що запам'ятається нам усім надовго.

Нехай ваші образи з книгами вражають світ своєю унікальністю та теплом. Запрошуємо вас приєднатися до нашого святкового конкурсу та разом з нами перетворити звичайні моменти у чарівні історії!

Оголошення переможців відбудеться на Всеукраїнському тижні дитячого читання – 2024.

Детальні умови участі