Над білим янголом скорботи - незгасний духу смолоскип…

«Над білим янголом скорботи - незгасний духу смолоскип…»

З досвіду роботи Броварської районної централізованої бібліотечної системи Київської області

25 листопада 2017 року біля обеліску Слави в с. Пухівці відбулася година-спомин «Над білим янголом скорботи - незгасний духу смолоскип…», присвячена 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. На заході були присутні голова сільради М.Г. Труба, директор місцевого Будинку культури С.О. Флоріна, члени любительського музичного об’єднання Пухівської бібліотеки-філіалу № 18 Броварської РЦБС «Мамина пісня».

«Пом'янімо великомучеників нашої історії. Пом'янімо і знайдемо в собі сили пройти за ними дорогою їхнього хресного путі. Минуле треба осмислити, зрозуміти, щоб не ходити по скорботному колу історії», - наголосила ведуча заходу завідуюча Пухівською книгозбірнею Слюсар О.П.

Пухівчани пригадали трагічні події та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять невинно убієнних земляків.