Літо з книгою в Березанській міській ЦБС

Літо з книгою в Березанській міській ЦБС традиційно починається українськими народними казками. На казковій станції дітлахів зустрічали дід Лісовик та Лісова Мавка (бібліотекарі міської бібліотеки для дітей). З веселим настроєм діти відгадували казкові вікторини, загадки, гралися в українські народні ігри. В приміщенні міської бібліотеки для дітей відбулися Дні Книги. Діти познайомилися з новими книжковими надходженнями, подивилися цікаві лялькові вистави "Баба Яга і етикет", "Вінні Пух і Всі-Всі-Всі", зустрілися з дитячим письменником Іваном Андрусяком та познайомилися з його новими книгами "Лякація", третьою частиною "Стефи і Чакалки", книгою Олега Чаклуна "Мікроборт" та "Мікроборт і Кам`яний дракон" та іншими новинками видавництва "Фонтан казок".

Літо з книгою в бібліотеках Київської області - триває!