Українські звичаї, традиції: зимові свята

В Київській обласній бібліотеці для дітей 5 січня 2017 року відбулася презентація мультимедійної книги, підготовленої працівниками бібліотеки «Українські звичаї, традиції: зимові свята», в якій взяли участь читачі-учні 3-х класів ЗОШ №128 м Києва.

Ця народознавча відео-презентація повела дітей в найхолоднішу, але й найчарівнішу пору року – зиму. Зима дарує нам багато свят, а білий сніг перетворює сірий буденний світ на казковий. Мета даного заходу: розширити знання дітей про зимові свята нашого народу. Діти не тільки зацікавлено сприймали новий матеріал, а й ділилися тими знаннями, якими вони володіють, завдяки книгам, батькам, вчителям. Відео-презентація, та й захід в цілому, був яскравим, пізнавальним та додав гарного настрою його учасникам.