Тварини в мистецтві

4 жовтня до Всесвітнього дня тварин у відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» було організовано викладку-інсталяцію «Тварини в мистецтві». У викладці-інсталяції була представлена література, яка знайомить читачів з роботами із скла митця-новатора Андрія Бокотея; малюнками фантастичних тварин художниць Марії Приймаченко та Марії Буряк; образами тварин, яких можна зустріти ще з Трипільської культури та на мозаїці із будинку Масок на острові Делос. Дуже цікавою буде прогулянка Будинком з химерами. Також знайдеться література для любителів музики, яка представляє дитячі жартівливі пісеньки про тварин.

Форма викладки-інсталяції буде особливо цікавою для дітей, оскільки вони зможуть не тільки ознайомитися з цікавою літературою та переглянути яскраві ілюстрації, а і потримати в руках фігурки тварин з дерева, зроблені майстерно народним художником ужиткового мистецтва з Баришівського району Київської області П. Коваленком.