Талантами славимо Київщину

Комунальним закладом Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для дітей", - як науково-методичним, координаційним центром для бібліотек Київської області, що обслуговують доросле і дитяче населення, з нагоди 85-річчя утворення Київської області в хол-галереї бібліотеки готується розгорнута виставка творчих робіт самодіяльних митців-краян "Талантами славимо Київщину".

По мірі надходження творчих робіт для виставки ми будемо виставляти їх на сайті бібліотеки. Дату урочистої презентації виставки буде повідомлено пізніше.

Пропонуємо вам познайомитися з роботами майстрині з с.Юр'ївки Києво-Святошинського району. Роботи майстрині представляє бібліотекар 1-ї категорії бібліотеки-філії Києво-Святошинської РЦБС Мельник Людмила Григорівна.

Чекаємо наступних робіт художників і майстрів з Київщини.