Дар поета А.І. Черняхівського бібліотекам Київщини

13 липня 2016 року в Київській обласній бібліотеці для дітей, - головному науково-методичному центрі з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області – відбулася радісна подія. Поет з Вишгородщини Анатолій Іванович Черняхівський подарував бібліотеці та бібліотекам Київської області збірку своїх віршів «Меридіан дощу» (Біла Церква: Буква, 2015.- 56с.), яку він видав за сприяння директора ПП НВП «Технопроект» Федосенка В. М.

Бібліотечна громадськість та читачі бібліотек Київщини дуже вдячні А. І. Черняхівському за його безкорисний дар. Для А. І. Черняхівського провели екскурсію по бібліотеці, а генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей Микола Павлович Зніщенко запросив поета взяти участь в осінніх зустрічах з бібліотечними спеціалістами області та читачами.

До уваги відвідувачів сайту Київської обласної бібліотеки для дітей один з віршів А. Черняхівського з його збірки «Меридіан дощу»:

Польова царівна
Стежиною, що вздовж покосів
Ген аж за обрій пролягла,
Йшла дівчинка русявокоса,
Немов лебідонька пливла.
Йшла, по-дитячому чарівна,
В сорочечці із полотна
Маленька польова царівна,
Казково-сонячна княжна
В вінку із васильків і жита,
З букетом квітів у руках,