Перевідні конференції

Протягом другої половини травня 2016 року в Київській обласній бібліотеці для дітей традиційно проводяться "Перевідні конференції". Під час цих заходів відбувається "перехід" читачів-дітей з відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів (завідувач: Л.І.Томашевська) до відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів (завідувач: Т.П.Грабко).

Під час цих конференцій з читачами проводились цікаві заходи, присвячені: 100-річчю пам'яті Івана Франка відкритий перегляд літератури "Видатний українець", літературна вікторина "У світі Франкової казки"; Дню Європи в Україні  огляд нової літератури "Відкриваючи книгу – відкриваєш світ", літературний круїз "Десять фактів про Європу", інтелектуальна гра-мініатюра "Далека і близька Європа"; Дню Києва  презентація книжкової викладки "Як не дивно, на світі столиць є немало, а Київ на світі один", мультимедійна презентація "Київ відомий і невідомий"; відеоподорож "Легенди Київського краю"; вікторини для ерудитів "Загадкові герої".

До організації всіх заходів долучався активно відділ естетичного виховання (завідувач: Л.В.Смисловська).

Загалом в "Перевідних конференціях" прийняло участь понад 1000 читачів-дітей вже середнього шкільного віку.