Посвята в читачі

26 травня 2016 року в Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася "Посвята в читачі" 1-Б класу 182 ЗОШ, на якій були присутні разом з дітьми їх батьки, дідусі, бабусі.

Програму "Посвяти в читачі" складали:

• Презентація "Бібліотека – книжковий дім";
  • Презентація в хол-галереї бібліотеки "Виставки творчих робіт родини Братусь" (до речі, 2-є читачів з цього класу з сім'ї Братусь);
  • Літературний огляд "Цікавинки читальної зали";
  • Перегляд буктрейлерів по книгах:
    • З. Мезантюк "Зварю тобі борщику";
    • Г. Росіцький "Мешканці старого двору".

Відділ обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів (завідувач: Л.І.Томашевська) та відділ естетичного виховання (завідувач Л.В.Смисловська), як і весь колектив Київської обласної бібліотеки для дітей, зробили все належне, щоб "Посвята в читачі" була цікавою, жвавою, сформувала в кожного думку, що Книга і Бібліотека – важливі складові в житті окремої людини, в житті суспільства і людства.

Маленькі читачі та їх батьки ділилися приємними враженнями від участі в даному заході.