Чорнобильська трагедія очима дітей

В бібліотеках Київської області проводиться регіональний конкурс "Чорнобильська трагедія очима дітей", присвячений 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи (26.04.1986-26.04.2016).

Конкурс проводиться Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, Київською обласною бібліотекою для дітей під патронатом Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації за підтримки Національної бібліотеки України для дітей та Міжнародного благодійного фонду "Діти Чорнобиля за виживання" та у партнерстві з "Укрсіббанком".

У конкурсі беруть участь діти з Київської області у двох вікових категоріях: читачі-учні (вихованці) 6-11 років; читачі-учні (вихованці) 12-16 років. Конкурс проводиться у номінації: дитячий малюнок.

Перший тур – з 28 березня по 14 квітня на регіональному рівні;

Другий тур – з 15 квітня по 22 квітня на обласному рівні в м. Києві.

Урочисте підведення регіонального конкурсу "Чорнобильська трагедія очима дітей" відбудеться 27 квітня 2016 року на базі Бородянської районної централізованої бібліотечної системи Київської області.

Всі конкурсі роботи, представлені в Другому турі (обласного рівня), будуть розміщені на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей як і підсумкові матеріали регіонального конкурсу "Чорнобильська трагедія очима дітей".

Автор емблеми данного конкурсу художник-методист Київської обласної бібліотеки для дітей О.Ю.Леонтьєва.