Співпраця Київської обласної бібліотеки для дітей та ДЗОВ «Зоряний»

Київська обласна бібліотека для дітей та ДЗОВ «Зоряний» (табір відпочинку та оздоровлення дітей, які проживають у прифронтових зонах АТО) продовжують співпрацювати по створенню та облаштуванню бібліотеки на території табору в с. Карапиші Миронівського району Київської області.

23 березня 2016 року,в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання, було передано до ДЗОВ «Зоряний »350 примірників на 10000 гривень нової літератури, наданої благодійниками Київської обласної бібліотеки для дітей, і 350 примірників книг з обмінно-резервного фонду бібліотеки та подарованої читачами.

Під час передачі літератури директор Київської обласної бібліотеки для дітей М. П. Зніщенко та директор ДЗОВ «Зоряний» І. В. Янчевський обговорили та намітили наступний план дій з подальшої культурної співпраці.