Весела дерев’яна лялька, яку знає весь світ

В Київській обласній бібліотеці для дітей, в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання, відбулася відео-гра вікторина «Весела дерев’яна лялька, яку знає весь світ» до 80 - річчя виходу книжки О. Толстого «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно».

Під час зустрічі читачі 2-х класів 128 школи познайомились з історією написання цієї книжки, згадали всіх улюблених героїв, заспівали улюблені пісні з кінофільму, розгадували загадки, ребуси.

Цікаво, змістовно та весело провели час в стінах бібліотеки наші маленькі читачі, батьки та керівники дитячого читання.

Казка Олексія Толстого «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно» вийшла у 1936 році, її перекладено на українську мову, і ось вже 80 років діти із задоволенням читають цю книжку. Веселий дерев'яний хлопчик Буратіно став улюбленцем мільйонів читачів різних поколінь.