Мов скеля непорушні і мисль моя і слово: до 125-річчя від дня народження Павла Григоровича Тичини

Київською обласною бібліотекою для дітей до 125-річчя від дня народження видатного українського поета, перекладача, громадсько-політичного діяча Павла Григоровича Тичини (27.01.1891-16.09.1967) підготовлено біобібліографічний посібник для бібліотечних спеціалістів, як методична допомога в організації відзначення даного ювілею в бібліотеках, і для читачів різної вікової категорії, як інформація про видатного сина українського народу на теренах культурно-суспільного життя України.

Посібник видано в серії "Ювілеї творчої особистості". Ознайомитись з посібником можна зараз, тут, на головній сторінці сайту, а також він буде постійно розміщений за рубрикою "Видання бібліотеки" за розділом "2016 рік".

Перейти до перегляду посібника