Пишемо історію Київської області разом

Одним із пріоритетних напрямків краєзнавчої роботи Київської обласної бібліотеки для дітей є наповнення створеного у 2013 році електронного краєзнавчого ресурсу, основа якого – електронний каталог краєзнавчої літератури. Загальна кількість бібліографічних записів електронного краєзнавчого каталогу становить понад 200 назв книг.

У 2015 році розпочалася робота по наповненню електронного краєзнавчого каталогу ресурсом періодичних видань Київської області. Зокрема, статей історичного, літературно-мистецького та етнографічного краєзнавства в газетах «Новий День», «Вишгород», «Баришівський вісник». Доступ до електронного краєзнавчого каталогу на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей за посиланням http://e-kobdd.pp.ua/ з будь-якої точки доступу, де є мережа Інтернет. Запрошуємо до співпраці бібліотечних працівників, редакторів місцевих та районних друкованих видань, освітян Київської області, істориків-краєзнавців, науковців, літературознавців, всіх зацікавлених до співпраці.

Відділ довідково-бібліографічної та
інформаційної роботи
Київської обласної бібліотеки для дітей