Презентація книги П.Билини "Війна кличе. Стань переможцем!"

Презентація книги П.Билини «Війна кличе. Стань переможцем!»

З досвіду роботи Таращанської районної централізованої бібліотечної системи

14 листопада в читальній залі Таращанської центральної районної бібліотеки Київської області відбулася зустріч з автором книги Петром Билиною та презентація його твору «Війна кличе. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни. Частина 1».

Петро Билина боєць добровольчого батальйону особливого призначення «Золоті ворота». Був учасником АТО у 2014-2015 роках на Сході України. У його нотатнику зібраний матеріал про те, що бачив, що думав рядовий солдат-«міліціонер». У книзі охоплено період від 1 серпня 2014 року до 30 жовтня 2015 року.

На закінчення зустрічі, як завжди, відбулася автограф-сесія, на якій всі бажаючі мали можливість придбати книгу автора з його автографом і побажаннями.

Л.Яцевська,
завідуюча відділом обслуговування