Видатні діячі Української революції, уродженці Київщини

До уваги керівників органів місцевого самоврядування, керівників місцевих органів виконавчої влади, бібліотечних, клубних, музейних працівників Київської області КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і презентує електронну версію інформаційно-біографічного посібника до 100-річчя Української революції "Видатні діячі Української революції, уродженці Київщини". Даний посібник виходить в серії "Видатні люди Київщини", яка видається бібліотекою з 1998 року. Посібник укладено з метою інформування та на допомогу плануванню діяльності на перспективу і організації заходів у бібліотечних, клубних і музейних закладах по відзначенню 100-річчя Української Революції та уславлення ролі видатних земляків з Київщини.

Після оприлюднення на головній сторінці нашого сайту даний посібник буде постійно розміщено на нашому сайті за рубрикою "Видання бібліотеки" (2017 р.).

Бажаємо приємного і корисного ознайомлення з цікавими матеріалами

Перейти до перегляду посібника