Крок у безсмертя

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в серії "Видатні люди Київщини" підготувала та презентує посібник "Крок у безсмертя" (електронний варіант), присвячений ювілею Героя Радянського Союзу, офіцера пожежної безпеки МВС, першого ліквідатора аварії на Чорнобильський АЕС Володимира Павловича Правика.

В усіх бібліотеках Київської області щорічно в квітні проводяться різноманітні заходи, присвячені Чорнобильській трагедії. В щорічному "Календарі знаменних і пам'ятних дат", який готує і поширює наша бібліотека, завжди врахована дата 26 квітня. Але протягом 2017 року радимо провести в бібліотеках області додаткові заходи, присвячені В.П.Правику, з нагоди 55-річного його ювілею від дня народження. Про нього і всіх, хто поклав своє життя на захист людства від атома, пам'ятають і будуть пам'ятати сучасні і прийдешні покоління.

Переглянути посібник