Київська обласна бібліотека для дітей на допомогу вищій школі

Київську обласну бібліотеку для дітей та Київський університет імені Бориса Грінченка пов’язують давні дружні стосунки та чітка координація в роботі. Київська обласна бібліотека для дітей завжди надає необхідну допомогу, як студентам так і викладачам, цього вищого навчального закладу у їх навчальних та професійних потребах, які можна задовольнити бібліотечними засобами. Цього разу було надано допомогу Богданець-Білоскаленко Наталії Іванівні – викладачу, доктору педагогічних наук у її роботі з творами авторів дитячої літератури для подальшого укладання підручників з читання та хрестоматії для дошкільнят.

На фото: Н. І. Богданець-Білоскаленко за підготовкою підручника в Київській обласній бібліотеці для дітей.